escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta 2. srečanje mentorjev – 30. 3. 2017 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Drugo srečanje mentorjev projekta Šola ambasadorka Evropskega parlamenta je bilo 30. 3. 2017. Na seminarju smo se spoznali z drugačnimi pogledi modulov iz gradiva za šole. Predstavili so nam multimedijsko predstavitev Doživi Evropo v Informacijski pisarni Evropskega parlamenta. Precej časa smo porabili na temo ocenjevanja in vrednotenja dela po posameznih šolah, ki se bo vršila med 10. 5. in 10. 6. 2017. Na šole in v dijaški dom bodo prišli predstavniki Socialne akademije via EPAS – mentorji.