escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Gimnazijci na praktičnem usposabljanju na Kanarskih otokih | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Dijaki Ekonomske šole Celje, programa ekonomska gimnazija iz 3. f-razreda smo v letošnjem šolskem letu v okviru programa Erasmus+ nadgrajevali svoja znanje v tujini. V mesecu februarju smo se odpravili na Tenerife na tritedensko izobraževanje o spletnem trženju.. Začeli smo s spoznavanjem osnov trženja, ki smo jih v drugem tednu nadgrajevali z znanjem o delovanju socialnih omrežij. Zadnji teden smo svoje znanje dokazali z izdelavo lastne spletne strani. Naše izobraževanje so mentorji popestrili z zanimivimi aktivnostmi in pozitivno karizmo. Bivanje na otoku je hitro minilo, saj smo ta čas dobro izkoristili tudi za raziskovanje mesta Puerto de la Cruz z novimi prijatelji, s katerimi smo ustvarili nepozabne spomine.

Tena Fistrić in Rok Kokot, 3. f