escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Seminar za mlade ambasadorje Evropskega parlamenta – 1. in 2. marec 2019 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V Celju je Socialna akademija pripravila seminar za dijake ambasadorje Evropskega parlamenta. Seminar je potekal 1. in 2. marca pod naslovom TOKRAT GREM VOLIT. Mladi so si pridobili znanje s področja vodenje kampanije, organiziranja dogodkov in multimedije.

Seminarja so se udeležili Urška Hrastnik, Patricija Fišer, Manca Košir, Tilen Lešar, vsi iz 2. c in Julijana Omerovič iz 1. d.