escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Sestanek mladih ambasadorjev | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V petek, 5. 4., smo se mladi ambasadorju srečali na skupnem sestanku, kjer smo se dogovorili o našem delu v aprilu in maju. Čaka nas še precej dejavnosti in dogodkov.

• Med 12. in 14. aprilom 2019 se bomo udeležili 3-dnevne mednarodne konference v Mariboru, ki jo organizira neprofitna mladinska organizacija Evropski mladinski parlament. Udeležili se je bodo trije dijaki.
  • Ogledali si bomo koncert romunske klasične glasbe in v okviru Evropske vasi predstavili Romunijo.
  • V okviru projekta Umanotera bomo sodelovali z delavnico o podnebnih spremembah in posledicah, ki jih povzročajo.
  • V maju se bomo seveda udeležili zaključnega dogodka v Ljubljani.

Mladi ambasadorju sodelujemo tudi v projektu Erasmus +Ka1. V jeseni smo bili v Španiji in na Portugalskem, v aprilu gremo na Irsko. Več informacij najdete tukaj.