escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Predstavitev Španije v okviru DNEVA EVROPE | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Ob “normalnih” razmerah bi 9. maja mladi ambasadorji sodelovali v projektu Evropska vas, ki se vsako leto dogaja v centru Celja. Tokrat so zaradi omejitev v gibanju in združevanju zaradi korona virusa vse aktivnosti odpadle.

A mi smo vseeno raziskali Španijo, ki je bila letos “naša” država. Pripravili smo predstavitev v Powerpointu in to zanimivo in dinamično državo predstavili preko zoom konference.

PREDSTAVITEV ŠPANIJE