escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Sestanek ambasadorjev v šolskem letu 2020/21 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Prvi sestanek z mladimi ambasadorji je potekal 25. 9. 2020. Pogovarjali smo se o podmladku. Potrebujemo nove, mlajše člane iz prvih in drugih letnikov.

Pregledali smo opravljeno delo in ugotovili, da smo delno zadovoljni, a lahko bi kakšen projekt še bolj približali ostalim dijakom, za kar se bomo v naslednjem letu še bolj trudili.

Letos bomo sodelovali s Hišo EU iz Ljubljane in MCC Celje.

Prenovili smo naš kotiček, ga napolnili z literaturo, ki je ostala od spomladi, ko nismo bili v šoli in so dijaki manj posegali po njej.