escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Delavnica o nasilju na spletu | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V sredo, 14. 10. 2020,  smo izvedli delavnico o nasilju, kjer smo ozaveščali sosošolce o nasilju na spletu. Ugotovili smo, da se večina dijakov ne zaveda vseh pasti na spletu, tudi nedolžna nagajanja so lahko nasilje in pripeljejo do kaznivih dejanj. Dijaki so razmislili, ali so in če še počnejo “neumnosti” na socialnih omrežjih in kakšne so morebitne posledice za osebo, ki jo izpostavijo ali za njih, ki ustvarjajo lažne spletne strani.

Ozaveščanje o spletnem nasilju bomo še nadaljevali, za začetek je bilo dobro sprejeto.