escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Sodelovali smo v projektu Young Reporters for the Enviroment | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Naša šola sodeluje pri mednarodnem projektu Young Reporters for the Enviroment, kjer raziskujemo biooglje in vpliv toplogrednih plinov na okolje.

Projektu smo se z zanimanjem pridružili tudi ambasadorji EU.  V petek, 12. 3. 2021, smo preko videokonference bolje spoznali partnersko šolo Cakabey v Izmirju. Z vrstiki iz Turčije smo si izmenjali mnenja na temo toplogrednih plinov ter predstavili rezultate naše raziskovalne naloge. Na konferenci so sodelovale dijakinje 4. b, Sandra Baumkirher, Kristina Guček, Lara Vrečko Kotnik, Nea Klanšek, Anja Kotnik, Ines Mulej, Tina Šibanc, Lara Homšak Godler in mentorica Alenka Pavlin.