escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Ostanimo povezani in solidarni tudi v težkih časih | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Celotna Evropa je v primežu virusa. Varovati moramo drug drugega tako, da se držimo vsak zase in se ne družimo. A prihaja čas v letu – decembrski prazniki – ki je čas veselja in obdarovanja. … ko je želja po skupnem druženju še posebej močna. Letošnji praznični dnevi bodo drugačni. To smo občutili že sedaj. Adventne venčke smo vsak zase naredili doma. A bili smo kreativni. Naše izdelke smo poslikali in jih sestavili v veliko sliko, ki naj nas povezuje … in drži skupaj tudi v teh težkih časih.