escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Sestanek EPAS, 19. 1. 2021 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Na sestanku je bilo 10 sodelavcev. Dogovorili smo se, da bomo v tem tednu napisali krajša spoznanja o SVOBODI GOVORA IN PREPREČEVANJU LAŽNIH NOVIC. Vsi se bodo potrudili in napisali tekst za sodelovanje 22. 1. 2021.

Naslednje sodelovanje je SPOPADANJE S PANDEMIJO, 5, 2. 2021. Pri temi bomo sodelovali vsi, določili bomo osebo, ki bo prevzela povezovalno vlogo med nami in HEU. Za našo temo smo izbrali “Spopadanje s pandemijo”.

Dogovorili smo se, da Julijana dokonča nalogo za g. Brgleza o pravicah romske manjšine v Celju in okolici.

Vsi bomo sodelovali pri ustvarjanju “meme”,  ki jih je razpisala Lana. Dogovorili smo se, da bomo nagradili najboljše meme posameznikov in razredov.

V petek, 22. 1. 2021 sodelujemo z gospo Tanjo Fajon – Svoboda govora in prepričevanje lažnih novic.