escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta UVODNI SEMINAR ZA DIJAKE – 4. 11. 2021 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

4. 11. 2021 je potekal uvodni seminar za dijake. Predstavili so nam organizacijsko ekipo, opisali letošnji program in kratko obrazložili potek objavljanja na družbenih omrežjih projekta.

Posebej sta nas pozdravila v. d. direktorica Hiše EU v Ljubljani, gospa Nastja Klemenčič Čeh in David-Maria Sassoli, predsednik evropskega parlamenta.

Dogovorili smo se, da bomo tudi letos izvedli srečanja s poslanci evropskega parlamenta – podobno kot lani.
Pogovarjali smo se tudi o naših dejavnostih, ki jih bomo poleg obveznih še pripravili skozi vse šolsko leto. Naše dejavnosti se bodo zaključile 13. 5. 2022, ko bomo ponovno ovrednotili naše delo.

Nika Kovačič