escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Moja izkušnja v projektu Erasmus+ | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje
Mobilnost je bila zame izjemna izkušnja. Imela sem priložnost spoznati novo kulturo in drugačen življenjski slog. Videla sem velik del Barcelone in veliko njenih znamenitih zgradb, obenem pa sem pridobila tudi nove veščine.
Z izobraževanjem sem lahko uporabila in širila svojo domišljijo, se izboljšala v javnem nastopanju in uporabi angleščine. Na splošno so mi bile delovne naloge všeč, potisnile so me izven moje cone udobja in mi pomagale odkriti novo plat sebe.
Zdi se mi, da mi je ta projekt dal možnost rasti, bolje spoznati samo sebe in mi dal več samozavesti, kot sem je imela prej. Z veseljem bi izkušnjo ponovila.

Marija Žugič, 3. a