escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Projekt YOU PART | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Z mladimi iz vse Evrope, s katerimi smo zagnali projekt YOU PART, smo svoje ideje, predloge, rešitve in probleme izrazili pred evropskimi poslanci. Med njimi sta našo predstavitev spremljala in argumentirala slovenska evropska poslanca Franc Bogovič in Irena Joveva. Vse ideje, rešitve,… sta si zapisala in gredo v obravnavo. Z njima ostajamo v stiku tudi Celjani, saj gre za našo prihodnost. Dokazali smo, da tudi glas mladih šteje. Belgijo/Bruselj smo obiskali v začetki decembra 2022.

Nik in Miha