escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Predstavitev delovne prakse v Španiji | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Dijaki naše šole sodelujejo v projektu Erasmus+KA1, ki ji v letošnjem letu organiziran že 14. leto zapored.  V tem obdobju se je s pomočjo evropskih sredstev  v tujini na praktičnem izobraževanju izpopolnjevalo oziroma usposabljalo že 897 dijakov.

Med njimi sta bila letos tudi Iris in Tadej, ki sta v španski Valenciji odkrivala nov svet in spoznavala lepote države gostiteljice. Po vrnitvi sta dijakom predstavila utrip vsakodnevnega življenja v Španiji, značilnosti kulinarike in bivalne kulture ter način dela v španskih trgovinah.