escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Pridobili smo naziv Šola ambasadorka Evropskega parlamenta | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Dijaki in profesorji, udeleženci projekta Šola ambasadorka Evropskega parlamenta smo se 16. junija 2017 v Ljubljani udeležili letošnjega zaključnega dogodka ob podelitvi naziva  ambasadorja Evropskega parlamenta. S tem smo postali predstavniki življenja v EU na svoji šoli. Opravljali bomo nalogo ozaveščanja o paleti možnosti, ki jih EU ponuja mladim.

Našo šolo bo torej odslej krasila stenska plaketa, ki bo dokazovala, da smo Šola ambasadorka Evropskega parlamenta.