escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Obisk parlamenta in hiše EP | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

12. decembra 2019  smo obiskali parlament R SLO in Hišo Evropskega parlamenta. V Parlamentu smo se srečali s poslancem Andrejem Rajhom, ki nam je predstavil emigrantsko problematiko. Ogledali smo si dvorano državnega parlamenta, v kateri v času našega obiska ni bilo zasedanja.

Na hodnikih smo srečevali predstavnike ljudstva in se z njimi tudi pogovarjali.

V HEP so nam prestavili delo EP in Evropske Komisije, pripravili so nam delavnice, ki smo jih reševali s pomočjo parlamentariuma.

Obisk obeh “parlamentov” je bil deloven in zanimiv.