escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Mladi ambasadorji sodelovali na informativnih dnevih | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Mladi ambasadorji EP smo zelo dejavni na šoli. Na informativnih dnevih, 14. in 15. februarja, smo osnovnošolce, ki so nas obiskali, pričakali v našem informativnem kotičku in jih seznanili s projektom “Šola ambasadorka evropskega parlamenta”. S pripravljenim gradivom smo bodočim dijakom predstavili evropsko unijo ter delo evropske komisije in parlamenta. Nenazadnje smo del evropske unije in prav je , da poznamo njeno delo, ki je pomembno za vse nas.