escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Obisk evropskih institucij v Ljubljani | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Prvega aprila smo obiskali Hišo Evropskega parlamenta v Ljubljani. Naprej so nam razložili pomen in delo EU, nakar smo reševali naloge. Obisk je bil prijeten, spoznali smo veliko novega.

Obiskali smo še pisarno evropskega posanca dr. Milana Brgleza, kjer nas je sprejel asistent g. Aljoša Koroša. Predstavil nam je delo poslanca in svoje delo, pogovarjali smo se o trenutnih razmerah v Evropi in drugod po svetu. Srečanje z g. Aljošo Koroša je bilo presrčno in zanimivo.