escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Vozim, vendar ne hodim | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

19. 9. 2022 smo se udeležili predavanja Zavoda VOZIM. Zavod deluje na področju preventive v prometu in opozarja na rabo alkohola ter psihoaktivnih snovi (PAS).

Skozi osebne zgodbe invalidov-poškodovancev so nam predstavili vzroke in posledice svoje invalidnosti. Posamezniki nas želijo spodbujati k pozitivnemu in zdravemu vedenju ter opozarjati mlade pred rabo alkohola in drugih prepovedanih drog.

Člani zavoda Vozim so se z inovativnim in pozitivnim pristopom približali nam mladim s pripovedovanjem osebnih zgodb, ki vplivajo na nas in spreminjajo naša stališča.