escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Z Erasmus+ na Irskem | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V projekt Erasmus+ sem vstopila z visokimi pričakovanji in definitivno nisem bila razočarana. Dobila sem priložnost, da izkusim drugačno kulturo, stil življenja in dela. Kljub temu, da smo večino dni preživeli v podjetju, smo vseeno našli čas za raziskovanje.

Ogledali smo si veliko različnih kulturnih (National Leprechaun Museum, Dead Zoo, Arts Council, Castle of Dublin, Trinity College, Christ Church Cathedral, St. Patrick’s Cathedral, The Little Museum of Dublin, samostan Glendalough) in naravnih (Cliffs of Moher, Garden of Remembrance, Iveagh Gardens, slap Poulanassy) znamenitosti, ter izvedeli veliko o zgodovini Irske.

To je bila nepozabna izkušnja, ki mi bo za vedno ostala v spominu.

Marija Žugič, 4. a