escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Srečanje z Benjaminom Verbičem | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V petek, 25. novembra 2022, smo gostili slovenskega nogometaša Benjamina Verbiča, ki trenutno svoje nogometno znanje preizkuša v grškem klubu Panathinaikos. Benjamin je v pogovoru predstavil svoje nogometne začetke, spominjal se je svojih srednješolskih dni na Ekonomski šoli Celje, podrobneje pa spregovoril tudi o svoji karieri v Sloveniji in v tujini. Z nami je delil izkušnje ter podal nekaj nasvetov vsem športnim navdušencem. Intervju sta popestrili glasbeni točki naših pevk, dijaki nogometaši so predstavili svoje talente z žogo.