escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Prvi sestanek EPAS | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Mladi ambasadorji smo k delu povabili nove člane. Odziv je bil dober, tako da nas bo letos kar 17 iz vseh letnikov in programov naše šole. Seznanili smo se z dosedanjim sodelovanjem v projektu. Dogovorili smo se, kaj in kako bomo delali v tem letu. Lansko šolsko leto smo bili zelo uspešni, zato pričakujemo prijavo za sodelovanje v animaciji Evropskega parlamenta v Strasbourgu. Ker smo prejeli sredstva od enega izmed naših evropskih poslancev, v marcu 2024 načrtujemo obisk Evropskega parlamenta v Bruslju.