escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Sodelovali smo na sejmu Altermed – Green Vita 2024 | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

V petek, 15. 3. 2024, in soboto, 16. 3. 2024, smo pasovci Ermir Cikaqi, Domen Klasič, Aljaž Jošovc sodelovali na sejmu Altermed. EkoVentures, d. o. o., (šolsko podjetje) navdušuje z edinstvenimi glamping doživetji, kjer se luksuz prepleta z neokrnjeno naravo. Ekipa dijakov na sejmu je bila zelo opazna med obiskovalci.  Obiskovalce smo navdušili s  trajnostnimi pristopi in ekološko ozaveščenostjo.

Domen