escelje, escelje ambasador, evropska unija, eu, evropski parlament, ambasador, ambasadorka, šola ambasador, šola ambasadorka, šola ambasadorka evropskega parlamenta, šola ambasador evropskega parlamenta Diskriminacija | Šola ambasadorka Evropskega parlamenta - Ekonomska šola Celje

Na šoli smo pripravili delavnice za mednarodni dan strpnosti (16. 11. ). Deklaracijo o načelih strpnosti je razglasila Generalna konferenca UNESCO na zasedanju 16. 11. 1995.

Ob delavnicah smo ugotovili, da smo precej nestrpni, bolj kot pred epidemijo. Ugotavljamo, da se bomo še pogovarjali o nestrpnosti in drugačnosti. Upajmo, da bomo spoznali, da je nestrpnost velik problem sodobne družbe, ki lahko pripelje do različnih težav.